Klimatyzacja w biurze

21/12/2017

waluta

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 21:12

Bitcoin cash w ciągu tygodnia urósł o 97 proc. To nowa kryptowaluta, powstała na rynku po tak zwanym hard forku, czyli rozłamie bitcoina w sierpniu tego roku. Rozłam był konieczny, bo bitcoin rozrósł się tak bardzo, że problematyczne było jego wykopywanie. Z technicznego punktu widzenia wszystko dotyka liczby bloków, w których zapisywane były transakcje.Trzyma miliony w kryptowalutach i szuka frajera, który je od niego odkupi….. bo na razie jest tylko wirtualnym milionerem :)

Zainteresowanie nową walutą wystrzeliło, kiedy Coinbase (jedna z największych platform do handlowania kryptowalutami) ogłosił, że bitcoin cash pojawi się na ich rynku.Może ma rację, a może cwaniaczek nagania na sprzedaż btc tych matołków co nie wiedzą nawet jak działają kryptowaluty. Od kilu dni są spadki i może to być skoordynowana akcja dużych spekulantów, którzy powoli skupują, bo kurs wkrótce wystrzeli. Mają wprowadzić ligthning network, który zwiększy liczbę transakcji do tysięcy na sekundę i obniży jej koszty.

Cena 4,4 tys. dolarów to średnia górna cena bitcoin cash w środę. Dziś za walutę inwestorzy płacą o kilkaset dolarów mniej. W komentarzach nie zdradził jednak, czy wciąż trzyma kryptowalutę czy ją już sprzedał. Tłumaczył jednak, że jego zdaniem bitcoin cash ma szansę osiągnąć cenę 25 proc. wartości bitcoina.o nowa kryptowaluta, powstała na rynku po tak zwanym hard forku, czyli rozłamie bitcoina w sierpniu tego roku. Rozłam był konieczny, bo bitcoin rozrósł się tak bardzo, że problematyczne było jego wykopywanie.” Czyli tak jak przypuszczałem, stara piramida się kończy, to trzeba tworzyć nową.

- To, co zapakowałem na tym rachunku nie jest moim całym majątkiem. Skąd w ogóle taka myśl ci się pojawiła? - napisał w komentarzu pod jedną z negatywnych emocji. Zwrócił jeszcze uwagę, że “nie muszę specem od kukurydzy, by nią spekulować w oparciu o popyt i podaż”.Jak zarobic na czyms czego nie ma ) . To cos wirtualnego nie powiazanego z systemem finansowym wiec sztucznosc jak rysunek w paincie . Na podobnej zasadzie mozna wykrowac za jakis czas nastepna inna ‘ kryptowalute ‘.

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

hosting www © Klimatyzacja w biurze, all rights reserved.
Klimatyzacja w biurze is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.