Klimatyzacja w biurze

02/10/2016

działa

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 19:27

Mam uprzejme zapytanie czy ktoś ma doświadczenia z separatorem do popiołu. Widziałem takie urzadzenie ostatnio w Castoramie, współpracuje z odkurzaczem To co mam wygląda jak metalowy kubeł z pokrywką, poj ok. 20 - 25 litrów. W pokrywce są dwa otwory. Do jednego wkłada się rurę od odkurzacza, przez to mamy zapewnione podciśnienie. Dodatkowo pod tym otworem jest sitko, które zapobiega przedostawaniu się popiołu do odkurzacza. Z drugiego otworu wychodzi rura z końcówką ssącą do sprzątania np. popiołu, liści i innych dużych odpadków. Śmieci wpadają do kubła, a nie do worka odkurzacza. Oczywiście trochę drobiazgu i tak się dostaje zawsze do odkurzacza, separator ale tylko trochę.Sprawdza się super przy wybieraniu zimnego popiołu, zbierałem też jakiś drobny gruz, wióry z heblarki . Kupiony rok temu w Leroy-u za ok 100złZestaw solarny do wody użytkowej
Dwa kolektory słoneczne i jeden zasobnik wody w zestawie
Podgrzew wody użytkowej za pomocą bezpłatnej energii słonecznej
Wysoka moc w korzystnej cenie
Optymalnie zgrane podzespoły
Niewielkie zużycie prądu przez wysokowydajną pompę
Przez kombinację kolektorów słonecznych z inną wytwornicą ciepła można z reguły uzyskać dla takiej instalacji grzewczej klasę efektywności energetycznej A+ (jako etykieta zestawu urządzeń).

Kompletny zestaw solarny firmy Viessmann umożliwia efektywne wykorzystanie bezpłatnej energii słonecznej: zestaw składa się z dwóch kolektorów płaskich Vitosol 100-FM SVKF, jednego pojemnościowego podgrzewacza wody o pojemności 250 litrów oraz wszystkich podzespołów systemowych separator.
Zestaw solarny do wody użytkowej został dostosowany pod względem rozmiaru, mocy i ceny do potrzeb domu jednorodzinnego. Gwarantuje w szczególności efektywne separatory podgrzewanie wody użytkowej w budynkach modernizowanych i nowych. Stanowi idealne uzupełnienie w przypadku wymiany kotła lub w nowych instalacjach, gdzie wykorzystanie bezpłatnej energii słonecznej często jest standardem.
Czyszcząc kominek unikamy rozsypywania się popiołu po pokoju.Sprawdza się super przy wybieraniu zimnego popiołu, zbierałem też jakiś drobny gruz, wióry z heblarki . Kupiony rok temu w Leroy-u za ok 100zł

Brak komentarzy

Nikt tego jeszcze nie skomentował.

Kanał RSS dla tego wpisu.

Niestety, skomentowanie tego wpisu jest niemożliwe.

hosting www © Klimatyzacja w biurze, all rights reserved.
Klimatyzacja w biurze is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.